AmerDental
W klinice AmerDental pracujemy najlepszymi materiałami.
Przeczytaj dlaczego nasi lekarze wybrali Enamel jako materiał do wypełnień.

ENAMEL HRI to nano-hybrydowy materiał kompozytowy, który pozwala na tworzenie wypełnień łudząco podobnych do naturalnych struktur zęba.

Tylko Enamel HRI imitując naturalne właściwości optyczne zęba tworzy niewidoczne wypełnienia z niewidzialną granicą przejścia. Opracowany przez znany autorytet w dziedzinie stomatologii estetycznej Prof. Lorenzo Vaniniego, jest obecnie stosowany przez czołowych klinicystów na całym świecie i jest najlepszym wyborem dla najbardziej wymagających lekarzy.

Odbudowa niewielkich ubytków w obrębie szkliwa należy do największych i najtrudniejszych  wyzwań w stomatologii estetycznej. Enamel HRI to przełomowa technologia, gdzie współczynnik załamania światła w materiale (1,62) jest identyczny z naturalnym szkliwem. Pod względem właściwości optycznych i estetycznych żaden inny kompozyt nie posiada nawet zbliżonych właściwości. Rezultatem są niewidoczne i bardzo naturalne wypełnienia bez widocznej granicy przejścia, bez efektu szarości.

Enamel Plus HRI – TO ZNACZY RÓŻNICA

Szkliwa Enamel HRI jak naturalne szkliwo, zawierają również naturalną błękitną i bursztynową opalescencję. Będą wtapiać się do istniejącej struktury szkliwa zęba w sposób naturalny bez efektu szarości.

Kluczem do estetyki ENAMEL HRI jest zastrzeżony patentem szkliwny materiał kompozytowy.

Szkliwo ENAMEL HRi  ma identyczny współczynnik załamania światła jak szkliwo naturalne. Ta cecha  pozwala tworzyć niewidzialną granicę przejścia przy maksymalnie oszczędnej preparacji. Nie ma potrzeby maskowania przejścia przez zwiększenie preparacji tkanek, czy też zwiększania grubości nakładanych opakerów zębinowych.

Szkliwo ENAMEL HRi zachowuje się identycznie jak szkliwo naturalne.

Szkliwo ENAMEL HRI – jak ludzkie szkliwo …

Podobnie jak ludzkie szkliwo, grubsze warstwy ENAMEL HRI zwiększają efekt opalescencji. Pozwala to na przywrócenie brakującej warstwy szkliwa poprzez zastąpienie go taką samą grubością szkliwa ENAMEL HRI – bez widocznych granic przejścia oraz efektu szarości.