AmerDental

W obecnych czasach coraz częściej leczymy pacjentów dorosłych, którzy nie zawsze akceptują mało estetyczne aparaty ortodontyczne. Nawet powszechnie nazywane estetycznymi aparaty porcelanowe są jednak dosyć widoczne i nie wszyscy pacjenci mogą sobie na nie pozwolić.

W 1998 w Stanach Zjednoczonych pojawił się nowy sposób leczenia nazwany Invisalign – pozwalając na praktycznie niewidoczne leczenie ortodontyczne. W Polsce jest praktycznie nieznany i mało rozpowszechniony.

Do tej pory na całym świecie, dzięki Invisalign ponad 2 miliony pacjentów w różnym wieku cieszy się pięknym uśmiechem.

Na podstawie zaplanowanego leczenia płytki tydzień po tygodniu, ząb po zębie, milimetr po milimetrze będą przesuwały Twoje zęby zgodnie z tym, co zaprojektował Twój lekarz ortodonta.

System Invisalign ma wiele zalet:

  • Leczenie jest praktycznie niewidoczne, Twoi znajomi nie będą nawet wiedzieć, że leczysz się ortodontycznie. Jedyne, co mogą zauważyć to jak Twój uśmiech z dnia na dzień staje się piękniejszy.
  • Cały przebieg leczenia jest przygotowywany komputerowo przez naszego certyfikowanego lekarza. Dlatego już na początku leczenia możesz zobaczyć symulację efektu końcowego. Znasz liczbę płytek i czas leczenia
  • Proces technologiczny wytwarzania płytek jest w pełni skomputeryzowany i zrobotyzowany. Dzięki temu wszystkie etapy leczenia zaplanowane przez lekarza są bardzo precyzje i dokładne.
  • Pozwala na doskonałą higienę w trakcie całego leczenia. Płytki są zdejmowane, więc możesz normalnie szczotkować swoje zęby jak i regularnie odbywać wizyty u swojego lekarza stomatologa..
  • Invisalign nie wpływa na Twoją wymowę jak tradycyjny aparat.
  • W razie potrzeby np. publicznego wystąpienia, udzielania wywiadu, ważnego biznesowego spotkania możesz dla pełnego komfortu zdjąć aparat
  • Chcesz aby Twój uśmiech był jeszcze piękniejszy? Możesz wybielić swoje zęby już w trakcie leczenia ortodontycznego.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y takim leczeniem lub masz dodatkowe pytania? Umów się na wizytę.