dr Michał Zmorzyński

specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej 

  • Implantologia
  • Chirurga stomatologiczna

godziny przyjęć

  • piątek - 14.00 - 20.00

Lek. med., lek. stom.  Michał Zmorzyński - specjalista w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej. Po ukończeniu kierunku stomatologicznego w 2004 r. podjął pracę w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii jamy Ustnej i Implantologii WUM jednocześnie godząc pracę kliniczną z końcowymi latami studiów na kierunku lekarskim. W 2005 r. rozpoczął szkolenie specjalizacyjne z chirurgii szczękowo-twarzowej, a wynik egaminu uwieńczony został nagrodą Ministra Zdrowia w 2011 r.
Asystent i wykładowca w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii jamy Ustnej i Implantologii WUM
Obecnie w swojej pracy klinicznej skupia się na chirurgii ortognatycznej i implantologii, a w szczególności na wykorzystaniu technik grafiki komputerowej w planowaniu zabiegów.  W czasie zabiegów stara się minimalizować uraz operacyjny dla pacjentów m.in. poprzez wykorzystywanie technik endoskopowych w leczeniu urazów i wad części twarzowej czaszki.
9-letnie doświadczenie pracy klinicznej wykorzystuje na gruncie implantologii, z którą związany jest od 2005 roku. Uczestnik licznych kursów, sympozjów krajowych i zagranicznych, dzięki którym stale poszerza nabytą wiedzę i umiejętności.
Szczególny obszar zainteresowania stanowią dla niego zabiegi z zakresu odbudowy tkanek miękkich i twardych, w czasie których wykorzystuje najnowsze techniki operacyjne i osiągnięcia biotechnologiczne. W czasie zabiegów odbudowy tkanek miękkich stara się łączyć finezję ze skutecznością nierzadko stosując techniki tunelowe. W procedurach augmentacyjnych często wykorzystuje czynniki wzrostu otrzymane z krwi pacjenta w procesie wirowania.
Konsultant systemu implantologicznego Osstem.
Wykładowca Centrum Edukacji OSSTEM Polska.
Jego motto przy pracy z pacjentami brzmi: „Rób wszystko najlepiej jak potrafisz, tak jak sam chciałbyś mieć zrobione”

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być już zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i zaufania.

Akceptuję wykorzystanie plików cookie