Nowoczesna sterylizacja instrumentów i narzędzi stomatologicznych

Państwa zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Aby zaoferować najwyższy poziom opieki i bezpieczeństwa wyposażyliśmy klinikę AmerDental w najwyższej klasy sprzęt i wdrożyliśmy restrykcyjne procedury zachowania higieny
Gabinet jest wyposażony w autoklaw MILLENNIUM B (MOCOM), który zapewnia ciągłą kontrolę ciśnienia, temperatury i czasu gwarantując optymalny przebieg procesu sterylizacji. Jako nieliczni posiadamy autoklaw  DAC UNIVERSAL – unikatowe urządzenie do sterylizacji instrumentów (turbin, kątnic) dentystycznych. Z uwagi na zwrotne powietrze wytwarzane wewnątrz instrumentów podczas ich użycia, bioosady znajdą drogę w wewnętrznych kanałach końcówek powodując ogromne ryzyko zakażenia. W celu zapewnienia najwyższego poziomu higieny instrumentów w DAC UNIVERSAL proces wewnętrznego mycia automatycznie usuwa bioosad z wewnętrznych kanałów końcówek. Prawidłowy przebieg sterylizacji jest każdorazowo potwierdzony i udokumentowany.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być już zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i zaufania.

Akceptuję wykorzystanie plików cookie